Nabídka podle dodavatele:  ACC 
 
Materiály
Algi-safe - alginát
CHN-KS - kondenzačný silikón
ACC Gelflex - opakovaně použitelný plast
Latex - revultex
Lukopren katalyzátor N
Lukopren katalyzátor 8A
Lukopren N 1000
Lukopren N 1522
Lukopren N 1725
Lukopren N 5221
Lukopren N 5541
Lukopren N 6681
Lukopren N 8200
Lukopren N Super
Lukopren pigmentové pasty
Lukopren separátor
Separátory
SILAD - adiční silikon
 

Výroba foriem

eBook zadarmo

Vaše meno  
Email  
Algi-safe - alginát
Netoxický materiál na odlievanie ľudského tela. Obsahuje voľný kryštalický oxid kremičitý. Je nezávadný, bezsilikátový, vhodný pre odliatky ľudského tela.
Teplota vody má vplyv na dobu spracovateľnosti a odformovanie.
Po vytvrdnutí odliatku je nutné nepružnú formu odstrániť odlamovanie kusov formy. Materiál je preto určený len pre jeden odliatok. V niektorých prípadoch je možné model vybrať bez poškodenia formy (napr. Len tvár, ruka s prstami pri sebe, a pod).

Více informací
 
ChN-KS - Kondenzační silikon
CHN-KS je dvojzložkový kondenzačný silikón vytvrdzujúci pri izbovej teplote pomocou kondenzačnej reakcie.
Možno použiť aj na malosériovú výrobu betónových foriem. Je vhodný aj pre malé výrobky alebo na formy s jemnými detailmi. Vďaka tvrdosti 25 shore A možno formu sňať aj z modelu so zápornými uhlami.

Cena s DPH od 13.6 €/kg
Více informací
 
Gelflex
Gelflex je PVC (polyvinylchlorid) speciální plast pro výrobu forem. Tuhý Gelflex se roztaví při teplotě 150 oC až maximálně 165 oC a nalije na model. Po ztuhnutí se Gelflexová forma či odlitek z modelu stahne. Gelflex nevyžaduje díky své "samolubrikační schopnosti" ve většině případů použití separátoru. Gelflex může být při dodržení stanovených podmínek opakovaně roztavován a mnohokrát použit. Porovitý povrch modelu např. ze dřeva či sádry, na který se roztavený Gelflex nalévá, by měl předtím "u

Více informací
 
Latex - revultex
Latex je biela tekutina vznikajúce v mliečnici niektorých rastlín, napr. stromov kaučukovníkov. Na vzduchu latex rýchlo zasychá. Prírodný latex je produkovaný na kaučukovníkových plantážach; najväčšie plantáže sa nachádzajú v Ázii - v Malajzii, Thajsku a Indonézii. Používa sa ako vstupná surovina pre výrobu prírodnej gumy, pneumatík, tesnenia, hadíc, kondómov, latexového oblečenia.

Cena s DPH od 14.1 €/kg
Více informací
 
Lukopren katalyzátor
Katalyzátor pre väčšinu dvojzložkových silikónových kaučukov Lukopren N.
Dávkovanie Lukopren Katalyzátora sú 1,5% hmotnosti (N 5221, N 5541, N 6681), 2% hmotnosti (N 1522, N 1725) alebo 2,5% hmotnosti (N Super).

Cena s DPH od 57.4 €/kg
Více informací
 
Lukopren katalyzátor 8A
Katalyzátor pre vysokopevnostné dvojzložkové kaučuky Lukopren N.
Dávkovanie Lukopren Katalyzátora 8A pre Lukopren N 8100 sú 4% hm., Dávkovanie pre Lukopren N 8200 sú 3 alebo 4% hm. (Podľa požadovanej doby spracovateľnosti).


Cena s DPH od 103.9 €/kg
Více informací
 
Lukopren N 1000
Používa sa na zalievanie v elektrotechnike, plošnému lepeniu skiel (za použitia primeru).


Více informací
 
Lukopren N 1522
Univerzálny kaučuk.
Slúži na výrobu foriem, do ktorých možno odlievať syntetickej živice, sadru, vosk, betón, nízkotavitelnách kovov (cín a jeho zliatiny). Ďalej sa používa na výrobu rozoberateľných tesnenia a prírubových tesnení, k zalievanie v elektrotechnike a pod. K prefarbenie do požadovaného odtieňa možno použiť Lukopren Pigmentové pasty.

Cena s DPH od 17.8 €/kg
Více informací
 
Lukopren N 1725
Lukopren N 1725 je pasta s vysokou viskozitou a obmedzenou stekavosťou. Je určený pre snímanie reliéfov zo šikmých a zvislých stien.

Cena s DPH od 23.6 €/kg
Více informací
 
Lukopren N 5221
Dvojzložkový silikónový kaučuk s výrazne vyššou ťažnosťou a odolnosťou voči natrhnutiu.
Vhodný na výrobu náročnejších foriem. K prefarbenie do požadovaného odtieňa možno použiť Lukopren Pigmentové pasty.

Cena s DPH od 38.5 €/kg
Více informací
 
Lukopren N 5541
Dvojzložkový silikónový kaučuk s vysokou tepelnou odolnosťou určený pre odlievanie nízkotavných kovov (zliatiny olova, cínu, antimónu) do teplôt 320 ° C a na výrobu tepelne odolných tesnení pre tepelné zariadenia (napr. Sušiarne).


Cena s DPH od 33.4 €/kg
Více informací
 
Lukopren N 6681
Dvojzložkový silikónový kaučuk so zvýšenou tepelnou vodivosťou.
Je určený na zalievanie elektrosúčiastok v elektrotechnike v miestach, kde je potreba zvýšená tepelná vodivosť materiálu, napr. Zalievanie transformátorov. Je svetlo šedej farby, s s možnosťou ďalšieho prefarbovanie. K prefarbenie do požadovaného odtieňa možno použiť Lukopren Pigmentové pasty.
Nie je určený pre výrobu foriem!

Cena s DPH od 19.2 €/kg
Více informací
 
Lukopren N 8200
Vysokopevnostné dvojzložkový žltý silikónový kaučuk pre výrobu najnáročnejších foriem. Nižšia viskozita má lepšiu zatekavosť pasty, jednoduchšia spracovateľnosť a rýchlejší odchod vzduchových bublín.


Cena s DPH od 43.0 €/kg
Více informací
 
Lukopren N Super
Dvojzložkový silikónový kaučuk s najnižšou viskozitou, výbornú zatekavosťou a vernosťou odtlačkov. Využíva sa prevažne v defektoskopiu a elektro-technike. Transparentné odtieň je možné prefarbovať pomocou Lukopren Pigmentových pást.


Cena s DPH od 30.6 €/kg
Více informací
 
Lukopren pigmentové pasty
Pigmentové pasty sú určené na prefarbovanie dvojzložkových silikónových kaučukových pást, najmä Lukopren N.

Cena s DPH od 135.2 €/kg
Více informací
 
Lukopren separátor
Separační prostředky sloužící k separaci silikonových jednosložkových tmelů Lukopren S a dvousložkových kaučuků Lukopren N.

Cena s DPH od 18.1 €/kg
Více informací
 
Separátory
Separátory - dělí polyuretan od polyureatanu, silikon od silikonu. Vhodný též pro polyester, epoxidové pryskyřice, kovové formy, apod.

Cena s DPH od 25.6 €/kg
Více informací
 
SILAD - adiční silikon
Dvousložkový adiční silikon vytvrzující při pokojové teplotě. Skládá se ze složky A a B. Po smíchání složek při pokojové teplotě má silikon 20 minut dobu zpracování a za 6 hodin je možno odformovat.

Cena s DPH od 24.3 €/kg
Více informací
 
© www.lacneSilikony.sk 2024, 3D art design s.r.o., info@lacneSilikony.sk